ثبت نام بیش از ۱۶هزار گیلانی در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی گیلان گفت: ۱۶هزار و ۳۳۵گیلانی در دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی ثبت نام کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قلم برنا، مدیرکل کتابخانه های عمومی گیلان گفت: دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی با توجه به تعطیلی کتابخانه های عمومی به علت شیوع ویروس کرونا در فضای مجازی در حال برگزاری است و تاکنون ۱۶هزار و ۳۳۵گیلانی در این جشنواره ثبت نام کرده اند.
پریسا کرمی با بیان اینکه هدف از برگزاری این جشنواره اشاعه و ترویج فرهنگ رضوی، گسترش فرهنگ کتابخوانی و مطالعه کتاب‌های سیره ائمه معصومین علیهم السلام به ویژه حضرت امام رضا(ع) است افزود: منابع مرتبط با سیره حضرت امام هادی(ع) هم به عنوان بخش ویژه دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی اضافه شده است.
وی با اشاره به آغاز دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی که از اول اسفند پارسال با معرفی ۱۲عنوان کتاب آغاز شد گفت: ثبت نام در این جشنواره تا نهم خرداد ادامه دارد.
مدیرکل کتابخانه های عمومی گیلان گفت: برگزاری نقاشی‌های جشنواره رضوی به شکل مجازی و پویش معرفی کتاب به صورت ویدئو بخشی از محورهای این مسابقه است.
پریسا کرمی با بیان اینکه دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی در 3بخش انفرادی، گروهی و خانوادگی و به 2شکل مکتوب و الکترونیکی برگزار می‌شود تصریح کرد: علاقمندان می‌توانند برای شرکت در بخش الکترونیکی به سامانه مسابقات الکترونیک کتابخوانی به نشانی «www.samakpl.ir» و یا به سایت جشنواره کتابخوانی رضوی به نشانی «www.razavi.iranpl.ir» مراجعه کنند.

دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی